Derrick Rose poprawił wyskok

Derrick Rose w tym sezonie będzie skakał jeszcze wyżej

Derrick Rose w tym sezonie będzie skakał jeszcze wyżej (fot. chicagonow.com)

Zwiększ swoją skoczność w półtora roku! To możliwe! A przynajmniej tak twierdzi Derrick Rose…

 

Poprawianie wyskoku to trochę taka koszykarska wersja przedłużania penisa – coś co podobno da się zrobić, w Sieci można znaleźć setki różnych porad na ten temat ale i tak nie poradzimy nic na to co dała nam „Bozia” łamana przez „Naturę”. Co prawda ćwiczenia zwiększające skoczność mają jakieś osadzenie w rzeczywistości i dają jakieś gwarancje powodzenia na dłuższą metę, w odróżnieniu od każdego z tysięcy spamowych maili, które są do mnie wysyłane, ale obydwa motywy (z, których, przyznaję – nie korzystałem) kojarzą mi się z jednym – ściemą. Albo raczej z tym, że nie ma cudów: Pablo Prigioni nie zostanie Nate’em Robinsonem, a ja – gwiazdą porno.

 

A jednak okazuje się, że istnieje sposób na to, żeby poprawić sobie wyskok i to aż o 12 centymetrów! Jaki to sposób? Zerwanie więzadła krzyżowego przedniego, operacja i baaaaardzo długi odpoczynek od wyczynowego sportu.

 

Serio!

 

Nie wierzycie? To zapytajcie Derricka Rose’a…

 

Myślę, że skaczę wyżej niż kiedyś. Gdy przychodziłem do NBA i testowano oficjalnie mój wyskok dosiężny, wynosił on 37 cali a teraz prawdopodobnie wynosi on około 42 cali więc jest on trochę większy – taką ciekawostkę zdradził D-Rose po swoim powrocie do NBA w przedsezonowym meczu z Pacers.

 

Wszyscy chyba chcemy, żeby Derrick Rose po ciężkiej kontuzji wrócił równie dobry co wcześniej, ale żeby wrócił lepszy? Cóż – jeśli to się okaże prawdą to kupię każdy system powiększania „męskości” jaki będzie reklamował D-Rose.

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /usr/home/mvp/domains/mvp-magazyn.pl/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273